Svatby

Budete se brát?

Vystrojíme vám svatbu jako z pohádky. Ojedinělý prostor z doby baroka a renesance nabízí jedinečnou atmosféru pro váš mimořádný den.

Je možné připravit svatbu na klíč nebo si níže můžete vybrat z nabízených služeb.

Svatební tabule

Jedinečnou atmosféru může podtrhnout jedinečná gastronomie. Říká se, že láska prochází žaludkem, a proto je umění stolovat jedním z vrcholů každé svatby. Vaše přání bezezbytku splníme.

Svatby

Ubytujeme vaše hosty

Svatebčany ubytujeme v krásném historickém hotelu, který se nachází hned vedle Kaiserštejnského paláce v hotelu Charles Bridge hotel. To nejluxusnější apartmá rezervujeme samozřejmě pro novomanžele. Pohádkový den bude zakončený ve stejně pohádkovém stylu s kouzelným výhledem na Malou stranu a Karlův most. 

Postaráme se o zábavu 

Naplánujeme spolu s vámi program na celý den. Zajistíme romantickou projížďku kočárem, dle přání smyčcové kvarteto nebo komorní hudbu. Pokud se rádi bavíte zajistíme Dj i živou kapelu. Pro děti vytvoříme hrací koutek či výtvarnou dílničku. Pro dospělé fotokoutek, či prostory našeho ateliéru.

Uděláme vše pro to, abyste si svůj svatební den užili od ráno až do pozdních nočních hodin. Veškeré zařizování nechte na nás. Domluvíme vám svatební koordinátorku, vizážistku, fotografa, zajistíme rozvoz hostů. Vybereme s vámi ten nejlepší svatební dort. Do posledního detailu naplánujeme výzdobu. Vy si jen vychutnáte svůj velký den D. 

Svatby